1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Różańce pierwszokomunijne

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie w życiu każdego katolika. Chociaż dzisiejsze realia mogą podpowiadać inaczej, warto z tej okazji obdarować bliską nam osobę wyjątkowym prezentem, który nieustannie będzie przypominał o przyjęciu sakramentu. Oferujemy różańce pierwszokomunijne, zarówno dla dziewczynek oraz chłopców, jak i uniwersalne, które swoim charakterem upamiętnią ten szczególny dzień na resztę życia.

Jeżeli pragną Państwo zapoznać  się z wieloma innymi różańcami, mogącymi być pamiątką Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, polecamy nasze różańce z kamieni szlachetnych.

Jak wybrać odpowiedni różaniec pierwszokomunijny?

Wybór odpowiedniego różańca pierwszokomunijnego może być trudny – na rynku dostępny jest szeroki wybór modeli, kolorów oraz materiałów wykorzystanych do ich wykonania. Ponieważ jest to pamiątka na całe życie – ten rodzaj różańca powinien odznaczać się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, a także najwyższą jakością wykonania.

W naszym asortymencie posiadamy pierwszokomunijne różańce wykonane z prawdziwych pereł, które charakteryzują się niezwykłą elegancją. Każdy z nich sprzedawany jest w specjalnym, prezentowym etui. Do każdego produktu otrzymują Państwo także opis oraz certyfikat.

Różańce pierwszokomunijne

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl