1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pierwsza komunia

Pamiątki na pierwszą komunię świętą

We współczesnych czasach często zapominamy o tym, czym tak naprawdę jest sakrament. Przyjmując kolejne sakramenty jako dzieci, a potem już jako dorosłe i w pełni świadome osoby, uczestniczymy w akcie niewidzialnej łaski, przez co dajemy świadectwo wiary. W tej wierze umacnia nas również modlitwa, dzięki której możemy spodziewać się, że wraz z naszą rodziną będziemy pod szczególną ochroną Pana Jezusa, Matki Bożej, aniołów i świętych. Dlatego w momencie, gdy nasze dziecko, wnuczek lub krewny ma przyjąć pierwszą komunię świętą, warto zaprosić go do modlitwy i zachęcić do kultywowania wiary odpowiednim prezentem.  Może to być np. pierwszokomunijny różaniec lub śliczny medalik sakralny.

Biżuteria sakralna jako pamiątka pierwszej komunii świętej

Różaniec, medalik lub inny element biżuterii sakralnej dla dziecka przystępującego do pierwszej komunii świętej to właściwy i bardzo potrzebny prezent. Jest to zgodna z religijnym charakterem uroczystości pamiątka, która z biegiem lat może zyskać nieocenioną wartość sentymentalną i być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ponieważ pierwsza komunia święta jest jednym z najważniejszych wydarzeń religijnych w życiu młodego człowieka, warto zadbać o to, aby wśród wielu różnych prezentów znalazło się miejsce na Biblię, medalik sakralny czy właśnie różaniec.

Polecane upominki sakralne dla chłopców i dziewczynek

Naszym produktem, który polecamy na prezent dla przystępującego do sakramentu dziecka są różańce pierwszokomunijne z perłowymi koralikami. Jest to delikatny, odpowiedni dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym wyrób religijny. Różańce dostępne są w dwóch kolorach – perłowym dla dziewczynek i grafitowym dla chłopców. Są wykonane starannie, z dbałością o najwyższą jakość odwzorowaną w każdym najdrobniejszym detalu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl