1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Różańce do samochodu

Z różańca można korzystać wszędzie – nie tylko w kościele lub w domu. Specjalnie przystosowane różańce do samochodu umożliwiają bezproblemowe zawieszenie ich na lusterku wewnętrznym. Ich forma nie ogranicza widoczności podczas jazdy, a kierowcom oraz pasażerom pozwala przypominać o codziennej modlitwie, Bogu, życiu zgodnym z wiarą katolicką, ale także o  bezpieczeństwie na drodze oraz wartości życia.

Jeżeli pragną Państwo wyrazić świadectwo swojej wiary, polecamy nasze dewocjonalia do samochodu, wśród których znajdują się m.in. naklejki z ewangelicznym przesłaniem.

Różańce samochodowe - wyraz zaufania Bogu

Bezpieczeństwo na drodze warunkuje wiele czynników – umiejętności oraz sprawność kierowcy, stan techniczny pojazdu oraz warunki atmosferyczne. Różańce do samochodu nie są magicznymi przedmiotami, nie polepszą żadnego z nich, ale jeśli swoją wiarę traktujemy poważnie, mogą stać się źródłem rozwagi, ostrożności oraz trzeźwego umysłu. Nade wszystko są jednak wyrazem zaufania i oddania siebie, pasażerów i podróży Bogu. To zewnętrzny wyraz prośby o błogosławieństwo w trakcie podróży.

Do samochodu

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl