1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Różańce live & pray

Live & pray znaczy żyj i módl się – jest to coś więcej, niż tylko nasze hasło - to recepta, którą polecamy każdemu katolikowi. Nasze różańce z tej serii pomogą Państwu w codziennym umacnianiu wiary i praktykowaniu pobożnego stylu życia. Będą ważnym elementem i staną się niezbędnikiem codziennej modlitwy, a solidne wykonanie sprawi, że będą służyć długi czas. Różnorodność wykorzystanych materiałów oraz kolorystyki umożliwia wybór swojego własnego, osobistego różańca, wedle preferencji i oczekiwań.

Dla kogo przeznaczone są różańce live & pray?

W naszym asortymencie znaleźć można m.in. różańce patriotyczne, wykonane w biało-czerwonej kolorystyce. Cieszą się one dużą popularnością wśród ludzi, którzy szczególnie kochają ojczyznę i nie zapominają o modlitwie w jej intencji oraz nieustannym powierzaniu jej losów opiece Matki Bożej Królowej Polski. Najczęściej wybieranym różańcem z tej grupy jest różaniec Cud nad Wisłą, który upamiętnia rocznicę tego zdarzenia.

Oferujemy także codzienne, drewniane różańce z dużymi paciorkami – wyjątkowo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Różaniec Jezu Ty się tym zajmij to kolejny, cieszący się dużym zainteresowaniem, autorski projekt naszej pracowni. Nawiązuje do słynnego aktu zawierzenia o. Dolindo i zachęca do pełnego oddania się w ręce Jezusa - poprzez modlitwę różańcową. Szczególnym różańcem w naszym asortymencie jest  dedykowany św. Janowi Pawłowi II różaniec z relikwiami ex sepulchrum – w łączniku różańca zatopiono drobinki płatków róży z grobu św. Jana Pawła II.

Nasze różańcowe projekty wykonujemy też z myślą o chorych i ich rodzinach. Różańce dla chorych ku czci Matki Bożej z Lourdes, patronki osób chorych, pomogą w umacnianiu modlitwy i wiary w trudnym czasie cierpienia.

Wszystkim, którym bliska jest modlitwa różańcowa polecamy dodatkowo różańce, które można zawsze mieć przy sobie – m.in. różańce na rękę, a także te do samochodu.

Serdecznie zapraszamy do zakupu. 

Różańce live & pray

  • nowość
Różaniec z hebanu Różaniec z hebanu
Producent: Sangabriele
Cena: 59,90 zł
szt.
1pxzobacz więcej
Różaniec duże paciorki Różaniec duże paciorki
Producent: Sangabriele
Cena: 14,90 zł
szt.
1pxzobacz więcej
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl