1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Srebrne różańce z dedykacją

W naszym asortymencie znajdą Państwo srebrne różańce z dedykacją – m.in. dla mamy, taty lub od dziadków czy rodziców chrzestnych. Jest to idealny prezent – niezależnie od okazji – mogą się sprawdzić zarówno jako upominek z okazji Chrztu Świętego lub zawarcia Sakramentu Małżeństwa, jak i jubileuszowy, urodzinowy bądź imieninowy podarek.

Wszystkie z nich zawierają wygrawerowaną dedykację - w ten sposób stają się pamiątkami na lata. Pozwalają na przywołanie miłych wspomnień podczas codziennej modlitwy oraz na pielęgnowanie wizerunku bliskiej osoby, która podarowała nam różaniec. Trwałe wykonanie gwarantuje żywotność na długi czas, a delikatna ornamentyka wpływa na subtelną dekoracyjność i estetykę różańca.

W naszym sklepie posiadamy także wyjątkowe różańce pierwszokomunijne, dedykowane dzieciom przeżywającym ten wyjątkowy czas.

Różańce ze srebra

Srebro to wyjątkowy materiał – jego trwałość pozwala na długoletnie stosowanie bez obaw o uszkodzenia, a jego wygląd odznacza się elegancją, połączoną z prostotą i minimalizmem. Nasze różańce ze srebra są delikatne – ich zdobienie jest nienachalne – dzięki temu pozwalają skupić uwagę na prawdziwym celu, jakim jest modlitwa. Nadają każdej chwili modlitwy wyjątkowego charakteru, swoim pięknem honorując moment spotkania na codziennej koronce z Panem Bogiem.  Polecamy je także jako różańce wotywne – dar wdzięczności na różnego rodzaju uroczystościach religijnych.

Srebrne

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl