Różańce na prezent ślubny

Komplet pamiątkowych różańców to warty uwagi pomysł na upominek dla pary, która wstępuje w związek małżeński. Takie pamiątkowe różańce jako prezent ślubny mogą być dane zakochanym np. przez rodziców lub dziadków, którzy chcą podkreślić ważność tej chwili i jej znaczenie religijne. Dla pary młodej można wybrać komplet jednakowych różańców lub też wyrobów sakralnych różniących się wielkością i kolorem. Ważne, aby były to różańce o zbliżonej wartości, dzięki czemu żadne ze świeżo upieczonych małżonków nie będzie się czuło urażone.

Różańce w eleganckim prezentowym etui

Szykując prezent dla nowożeńców, warto zawczasu pomyśleć również o odpowiednim opakowaniu. Upominek ten można podarować w eleganckim etui, w którym do klientów wysyłane są nasze różańce, ewentualnie zapakować go dodatkowo w dobrze dobrane wielkością pudełko lub drewnianą szkatułkę. Warto pamiętać także o tym, aby do prezentu dołączyć osobistą dedykację, która na pewno będzie dla pary młodej miłą pamiątką ze ślubu.

Różańce z dedykacją dla młodej pary

W naszej pracowni tworzymy m.in. różańce z gotową dedykacją dla młodej pary. Podobne są również różańce dla mamy i taty, które z kolei młodzi mogą zamówić dla rodziców w podzięce. Są to piękne wyroby srebrne, na których grawerowany jest stosowny do okoliczności napis – krótkie życzenia, wyrazy miłości lub gratulacje. Napis wygrawerowany w srebrze z pewnością ma szansę zachować się dłużej niż choćby najszczersze życzenia napisane na kartce.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl