Różańce na pamiątkę od ojca chrzestnego

Każdy ojciec chrzestny powinien pomagać rodzicom wychowywać swojego chrześniaka w katolickiej wierze. Jest to zadanie, jakiego podejmuje się w momencie chrztu świętego dziecka, które w jego obecności przyjmuje ten sakrament. Ta odpowiedzialność, jaka spoczywa na ojcu chrzestnym, może być wyrażana również w odpowiednich prezentach.

San Gabriele jest pracownią rękodzielniczą, w której powstają wyjątkowe wyroby sakralne – medaliki, bransoletki religijne, a przede wszystkim różańce. Mamy w swoich kolekcjach także specjalne różańce na pamiątkę od ojca chrzestnego, które stanowią osobisty, spersonalizowany prezent.

Srebrne różańce na upominek dla chrześniaków

Naszym produktem rękodzielniczym są niepowtarzalne, wykonane ze srebra różańce z osobistym grawerem „Pamiątka od Ojca Chrzestnego”. Różańce są zwieńczone skromnym krzyżykiem papieskim, natomiast na łączniku widnieje wizerunek Jezusa Miłosiernego. Wyroby z naszej pracowni są opatrzone certyfikatem i hologramem, co potęguje fakt, że mogą być prestiżowym prezentem.

Zapakowany w eleganckie etui, srebrny różaniec można dać chrześniakowi na jakąkolwiek okazję. Będzie to dobry prezent zarówno na chrzest, jak i komunię, bierzmowanie czy ślub w kościele. A jeśli nie różaniec, można wybrać z naszej oferty inne pasujące do tych okazji wyroby biżuteryjne – np. ponadczasowy medalik nieśmiertelnik, naszyjnik z krzyżem lub sercem, czy też delikatny medalik z masy perłowej lub z cyrkoniami. Wśród biżuterii San Gabriele każdy ojciec chrzestny może znaleźć odpowiedni prezent dla chrześniaczki lub chrześniaka w dowolnym wieku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl