Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Różańce na pamiątkę od matki chrzestnej

Rolą, do jakiej zobowiązuje się każda mama chrzestna, jest pomoc rodzicom w wychowaniu dziecka w wierze katolickiej. Wiele świadomych swojej roli mam chrzestnych potrafi zbudować z podawanymi do chrztu dziećmi dobre, wartościowe relacje. Z takich relacji warto pozostawiać po sobie miłe, mądre pamiątki, np. dedykowany różaniec.

Różaniec to niezobowiązujący, symboliczny prezent, jaki można otrzymać od matki chrzestnej. Jest to jak najbardziej odpowiednia pamiątka, biorąc pod uwagę jej obowiązki wobec chrześniaka.

Srebrne różańce ze specjalną dedykacją od chrzestnej

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe różańce – rękodzieła. Są to wyroby rękodzielnicze z edycji limitowanych, wykonane w całości ze srebra (próba 925). Na różańce z naszej pracowni składa się mocny, trwały łańcuszek zakończony blaszką przedstawiającą wizerunek Jezusa Miłosiernego. Po wewnętrznej stronie blaszki znajduje się wykonany ozdobną czcionką grawer „Pamiątka od Matki Chrzestnej”. Od blaszki odchodzi łańcuszek z pięcioma paciorkami i delikatnym krzyżykiem zwieńczającym różaniec.

Różaniec dla chrześniaka na różne okazje

Praktycznie nie ma nieodpowiedniego czasu ani okoliczności, aby podarować swojemu chrześniakowi różaniec. Jest to odpowiedni upominek od matki chrzestnej na wiele różnych okazji, począwszy od chrztu, po komunię, ślub i inne sakramenty święte. Jest to zawsze stosowna i osobista pamiątka, którą można przechowywać przez lata i przekazywać kolejnym pokoleniom jako symbol trwania w wierze.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl