Różańce na pamiątkę od mamy i taty

Rodzice za wszelką cenę chcą ustrzec swoje dziecko przed złem, które może je w życiu spotkać. Jest to naturalne, że martwimy się o swoje dzieci, nawet gdy są już dorosłe, i życzymy im jak najlepiej. Różaniec jest rodzajem modlitwy, która ma szczególne znaczenie w tradycji katolickiej. Poprzez modlitwę różańcową możemy powierzyć opiekę nad dzieckiem Matce Bożej, która od tej pory będzie je chronić i darzyć swoim błogosławieństwem. Dlatego też różaniec to również szczególny podarunek dla dziecka, który możesz mu sprawić jako troskliwi rodzice. Na pewno w którymś momencie życia różaniec stanie się dla Waszego dziecka drogocenną, sentymentalną pamiątką od mamy i taty.

Srebrne różańce od rodziców dla dzieci

W San Gabriele możecie kupić wyjątkowo piękne różańce na przeznaczony dla dziecka prezent. Oferujemy wykonane w całości ze srebra, będące rękodziełem różańce z odpowiednim grawerem. Wygrawerowany napis może świadczyć o tym, że jest to upominek od mamy, od taty lub od obojga rodziców na raz.

Nasze różańce są opatrzone wizerunkiem Jezusa Miłosierdzia i zwieńczone krzyżem papieskim. Do każdego różańca dodawane jest eleganckie etui oraz drugie etui codzienne.

Różaniec – upominek dla dziecka na wiele różnych okazji

Jeśli poszukujecie pomysłu na oryginalny, lecz ponadczasowy upominek dla dziecka, różaniec z naszej pracowni rękodzielniczej sprawdzi się na wiele różnych okazji. Może to być zarazem posiadający sentymentalną wartość różaniec pierwszokomunijny, jak i odpowiednia pamiątka na bierzmowanie, 18-te urodziny czy ślub córki lub syna. Różaniec jako prezent ma wyraz symboliczny i świadczy o Waszych religijnych wartościach, którymi kierujecie się w życiu codziennym. Jest to nauka, którą można przekazać dziecku, podarowując jemu różaniec.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl