Różańce i medaliki dla żony

Miłość, wierność i uczciwość małżeńska – na pewno pamiętasz, kiedy przysięgałeś to swojej żonie w obecności duchownego, świadków i gości. Jeżeli chcesz pokazać swojej drugiej połowie, że nadal jest dla Ciebie tak samo ważna, jak w tamtym momencie, że niezmiennie darzysz ją szacunkiem i kochasz, wyraź to w bardzo osobisty sposób. Na naszej stronie znajdziesz przynajmniej kilka inspirujących pomysłów na prezent dla ukochanej żony. Szczególnie polecamy Tobie wybór pięknych, religijnych naszyjników lub  jednego z naszych wyjątkowych różańców z osobistą dedykacją.

Srebrne różańce z osobistą dedykacją dla żony

Nasza propozycja to jedyne i niepowtarzalne różańce ze srebra z wygrawerowaną na stałe w kruszcu dedykacją. Brzmi ona: „Z miłością dla Żony”, a w tym jednym zdaniu kryją się wszystkie najgłębsze uczucia, jakimi mężowe darzą swoje ukochane drugie połowy. Różaniec jest tym bardziej odpowiednim prezentem, że odnosi się do religijnych wartości, według których związek małżeński jest niepodważalny i święty. Dając swojej żonie różaniec, przypomnisz jej, że nie ma dla Ciebie w życiu większej wartości niż tworzona z nią rodzina.

Wyjątkowe upominki od męża na każdą okazję

Zakupiony na naszej stronie różaniec czy też medalik możesz wręczyć żonie z dowolnej okazji. Jest to nieoczywisty, pomysłowy upominek urodzinowy i imieninowy. Pasuje również na każdą kolejną rocznicę ślubu. Podarowując go z tej okazji, zaznaczysz, że przyjęty przez Was przed laty sakrament wciąż jest dla Ciebie tak samo ważny.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl