Różańce na prezent dla taty

Tata to ulubiony rodzic córki i pierwszy autorytet syna, dlatego warto mu czasem okazać swój szacunek, miłość i wdzięczność. Można to zrobić, dając tacie osobisty prezent, który przypomni mu, że jest on ważnym, niezastąpionym członkiem rodziny. W naszej ofercie znajdują się piękne upominki dla osób bliskich, w tym ukochanego taty. Głównie są to wyroby rękodzielnicze w postaci modlitewnych różańców.

Srebrne różańce z dedykacją dla taty

Nasze różańce to szczególny prezent z personalną, pełną uczuć dedykacją „Z miłością dla Taty”. Są to różańce wykonane z czystego srebra lub kruszcu połączonego z hebanem. Każdy różaniec zwieńczony jest wizerunkiem Jezusa Miłosierdzia oraz delikatnym, srebrnym krzyżykiem.

Wyroby z naszej pracowni charakteryzują się wysoką jakością oraz estetyką wykonania. To limitowane egzemplarze różańców, w których widoczna jest troska o każdy detal. Jakość naszych wyrobów ze srebra potwierdzona jest certyfikatem.

Inne pomysły na prezent dla taty

Oprócz różańców znajdziesz w naszej ofercie wiele innych ciekawych i oryginalnych pomysłów na prezent. Równie odpowiednie dla taty będą na przykład nasze medaliki „nieśmiertelniki” z wizerunkami świętych, łańcuszki z krzyżykiem, naklejki i specjalne wersje różańców do samochodu, które będą chroniły go podczas podróży i zapewnią szczęśliwy powrót do domu. Różaniec lub też inny wymieniony wyżej produkt świetnie nadaje się jako upominek z okazji imienin, urodzin oraz Dnia Ojca. Taki niezobowiązujący, lecz jednocześnie wartościowy prezent można także wręczyć swojemu tacie zupełnie bez powodu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl