1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Różańce na prezent dla taty

Tata to ulubiony rodzic córki i pierwszy autorytet syna, dlatego warto mu czasem okazać swój szacunek, miłość i wdzięczność. Można to zrobić, dając tacie osobisty prezent, który przypomni mu, że jest on ważnym, niezastąpionym członkiem rodziny. W naszej ofercie znajdują się piękne upominki dla osób bliskich, w tym ukochanego taty. Głównie są to wyroby rękodzielnicze w postaci modlitewnych różańców.

Srebrne różańce z dedykacją dla taty

Nasze różańce to szczególny prezent z personalną, pełną uczuć dedykacją „Z miłością dla Taty”. Są to różańce wykonane z czystego srebra lub kruszcu połączonego z hebanem. Każdy różaniec zwieńczony jest wizerunkiem Jezusa Miłosierdzia oraz delikatnym, srebrnym krzyżykiem.

Wyroby z naszej pracowni charakteryzują się wysoką jakością oraz estetyką wykonania. To limitowane egzemplarze różańców, w których widoczna jest troska o każdy detal. Jakość naszych wyrobów ze srebra potwierdzona jest certyfikatem.

Inne pomysły na prezent dla taty

Oprócz różańców znajdziesz w naszej ofercie wiele innych ciekawych i oryginalnych pomysłów na prezent. Równie odpowiednie dla taty będą na przykład nasze medaliki „nieśmiertelniki” z wizerunkami świętych, łańcuszki z krzyżykiem, naklejki i specjalne wersje różańców do samochodu, które będą chroniły go podczas podróży i zapewnią szczęśliwy powrót do domu. Różaniec lub też inny wymieniony wyżej produkt świetnie nadaje się jako upominek z okazji imienin, urodzin oraz Dnia Ojca. Taki niezobowiązujący, lecz jednocześnie wartościowy prezent można także wręczyć swojemu tacie zupełnie bez powodu.

Dla taty

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl