Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Różańce i medaliki dla męża

Miłość to taki dar, który należy stale pielęgnować poprzez dochowanie małżeńskiej przysięgi, wzajemny szacunek, rozmowę. Oparta na mocnych filarach, nigdy się nie wyczerpie i pokona pojawiające się na wspólnej drodze małżonków problemy. Miłość można wyrażać na co dzień w tysiącach drobnych gestów, natomiast przy szczególnych okazjach warto postarać się o wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połowy.

W pracowni San Gabriele powstają jedyne w swoim rodzaju różańce i medaliki sakralne. Nasza oferta to kopalnia pomysłów na wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby, zwłaszcza dla męża lub żony. Jeżeli chcesz pokazać mężowi, że to, co przysięgałaś na ślubnym kobiercu, wciąż ma takie samo znaczenie, ofiaruj mu w prezencie wyrażający Twoją miłość różaniec lub medalik.

Srebrne różańce z dedykacją dla męża

Wyjątkowym upominkiem dla ukochanego męża będzie na pewno jeden z naszych srebrnych różańców. W sprzedaży posiadamy bowiem rękodzielnicze różańce z certyfikatem. Na wykonanej z czystego srebra blaszce umieściliśmy wizerunek Jezusa Miłosiernego jako symbolu udzielenia łask wysłużonych na krzyżu. Jest to wizerunek, który powstał na podstawie świadectwa św. Faustyny, której objawiał się Jezus. Z kolei na rewersie blaszki znajduje się spersonalizowana dedykacja „Z miłością dla Męża”. Jest to uniwersalne, sentymentalne wyznanie, dlatego nasze różańce to odpowiednie prezenty dla mężów na wiele różnych okazji.

Biżuteria sakralna dla mężczyzn

Poza ofertą różańców możesz również poszukać upominku dla męża wśród naszej niepospolitej biżuterii sakralnej. W pracowni San Gabriele tworzymy bowiem łańcuszki z krzyżykiem i nieśmiertelniki. Jest to biżuteria odpowiednia dla mężczyzn, którzy nie wstydzą się swojej wiary, dlatego dumnie noszą medaliki z wizerunkiem Jezusa, Matki Bożej lub świętych przy sercu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl