Różańce na prezent dla mamy

Nie czekaj z powiedzeniem mamie, jak bardzo ją kochasz i cenisz za to, ile trudu włożyła w Twoje wychowanie. Gdy tylko nadarzy się ku temu okazja – urodziny, imieniny, Dzień Matki, okaż jej swoją wdzięczność, wręczając prezent. Jeżeli chcesz odwdzięczyć się mamie za jej bezwarunkową miłość, opiekuńczość i troskę, w naszej ofercie możesz znaleźć dla niej wyjątkowy podarek. Polecamy dla mamy cudowne różańce, a także piękne medaliki religijne. Mamę, która wychowała Cię w katolickiej wierze i pilnowała tego, abyś i Ty był dobrym chrześcijaninem, na pewno ucieszy i wzruszy tak osobisty upominek.

Srebrne różańce z dedykacją dla mamy

W pracowni rękodzielniczej San Gabriele powstają niepowtarzalne różańce oraz medaliki z wizerunkiem Jezusa, Matki Bożej i świętych. Wyjątkową ofertę stanowi grupa różańców srebrnych opatrzonych skierowanym do bliskich osób w rodzinie, czułym grawerem. Wśród nich znajdują się również różańce ze specjalną dedykacją dla mamy. Jest to cudowny, wyrażający osobiste uczucia prezent, jaki można sprawić swojej mamie na wiele różnych okazji lub też bez konkretnej przyczyny.

W naszej ofercie znajdują się różańce wykonane w całości ze srebra, zwieńczone blaszką z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i zgrabnym krzyżykiem papieskim. Idealny dla mamy może okazać się także różaniec srebrny z paciorkami z pereł – delikatny i subtelny. Każdy nasz wyrób sakralny zrobiony jest starannie i z najwyższą precyzją, dlatego stanowi niepowtarzalny prezent dla bliskiej sercu osoby.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl