Różańce na prezent dla dziadka

Dziadek to bardzo ważna w życiu wnucząt osoba. Można go cenić za życiową mądrość, pełną gotowość do niesienia pomocy, wyrozumiałość, troskliwość, opiekuńczość, bezgraniczną miłość i dziesiątki innych powodów. Być może masz szczególną okazję lub tak po prostu chcesz podziękować swojemu dziadkowi za to, że jest i że tak bardzo Cię kocha. Jeśli tak, spraw dziadkowi na prezent stworzony specjalnie dla niego różaniec.

Srebrne różańce z dedykacją od wnuków

W naszej pracowni rękodzielniczej powstają wyjątkowe różańce, które mogą okazać się bardzo trafionym upominkiem dla dziadka. Spośród wszystkich naszych różańców polecamy zwłaszcza opatrzone stosowną dedykacją wyroby z czystego srebra, z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i krzyżem papieskim. Są to piękne różańce z gotowym, wzruszającym grawerem: „Z miłością dla Dziadka”. Jeśli masz ku temu powód, możesz zamówić jednocześnie drugi, podobny różaniec na prezent dla babci. Kupione na stronie różańce i biżuterię wysyłamy w eleganckim etui, więc są to produkty szykownie zapakowane na prezent.

Medaliki, krzyżyki i naklejki religijne dla dziadków

W naszej pracowni powstają również różne inne dewocjonalia dla dziadka, które powinny mu sprawić radość. Swoje uwielbienie dla jego osoby możesz wyrazić poprzez wręczenie mu medalika z postacią Jezusa lub świętych, pięknego łańcuszka z krzyżykiem czy też specjalnej naklejki samochodowej będącej świadectwem wiary, a zarazem formą modlitwy o szczęśliwą podróż. Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty, dzięki czemu znajdziesz w niej idealny dla swojego dziadka produkt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl