Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Różańce i upominki sakralne dla cioci

Jeżeli masz w swoim gronie rodziny taką ciocię, która zawsze udziela Ci wparcia i pokrzepienia w trudnych chwilach, podziękuj jej wyjątkowym prezentem. W przedstawionej na stronie ofercie znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na prezent, który możesz ofiarować ulubionej cioci, chociażby troskliwej i czułej wobec Ciebie matce chrzestnej. Tworzymy produkty rękodzielnicze, a przede wszystkim biżuterię sakralną oraz niepowtarzalne różańce. Są to wyroby, które mają szansę przypaść do gustu każdej wierzącej osobie, z racji na ich religijny i bardzo osobisty charakter.

Różańce ze srebra z dedykacją dla cioci

Absolutnie wyjątkowym prezentem dla matki chrzestnej lub innej cioci jest dedykowany jej różaniec ze srebra. Różańce z naszej oferty to srebrne rękodzieła wykonane z dbałością o każdy detal. Pętle paciorków w naszych różańcach zakończone są blaszką z litego srebra. Po jej zewnętrznej stronie znajduje się wizerunek Jezusa Miłosiernego, natomiast po stronie noszonej od serca został wygrawerowany przepełniony serdecznością napis „Z miłością dla Cioci”. Wszystkie nasze różańce dla cioci zwieńcza delikatny, kobiecy krzyżyk.

Religijna biżuteria na prezent z różnych okazji

Nie tylko różańce, ale i inne wyroby z naszej pracowni mogą okazać się trafnym, oryginalnym prezentem dla cioci. Dlatego zanim dokonasz wyboru, sprawdź również naszą biżuterię. Tworzymy niepowtarzalne egzemplarze religijnej biżuterii dla kobiet i mężczyzn. Dla cioci odpowiednie będą nasze subtelne medaliki z porcelanowego szkliwa, masy perłowej lub z cyrkoniami. Są to uniwersalne wyroby biżuteryjne, które można wręczyć cioci na różne okazje. Pasują każdej kobiecie, niezależnie od typu urody czy wieku.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl