Biżuteria sakralna i różańce dla babci

Jeśli chcesz podziękować swojej babci za opiekę, troskę, miłość, którą Cię darzy, znajdź dla niej wyjątkowy prezent. W naszej ofercie mamy biżuterię sakralną oraz specjalne różańce dla babci. Wybrany przez Ciebie egzemplarz biżuterii na pewno się jej spodoba. Możesz zamówić go na babciny jubileusz lub tak po prostu bez okazji. Do kompletu możesz również znaleźć w ofercie odpowiedni różaniec na prezent dla dziadka.

Srebrne różańce za babcine serce

Taka miłość, jaką babcia darzy swoje wnuki, jest niepowtarzalna. Niejednokrotnie otwiera przed nimi całe swoje serce. Zawsze znajduje dla nich czas, ma dla nich wiele mądrych rad, a w trudnych chwilach ramiona babci są najlepszym pocieszeniem. Wybierając różaniec na prezent, tym razem to Ty masz szansę okazać babci miłość, szacunek i wdzięczność za to, jaka była i jest dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz różańce modlitewne ze specjalnym grawerem. Są to jedyne w swoim rodzaju wyroby rękodzielnicze wykonane ze srebra. W srebrnej blaszce wygrawerowaliśmy osobistą i wzruszającą dedykację „Z miłością dla Babci”. Nasze różańce dostarczane są w eleganckim, idealnym na prezent etui.

Sakralne medaliki i obrazki dla babci

Babcia to zwykle osoba o silnej i niezachwianej wierze. Najczęściej to właśnie ona uczy swoje wnuki pierwszego pacierza, przekazuje im katolickie wartości i wstawia się za nimi u Boga w swojej modlitwie codziennej. Dlatego sakralne medaliki i obrazki z naszej oferty to również dobry wybór na upominek dla babci. Podarować jej można na przykład znajdujący się w naszej ofercie srebrny medalik św. Rity, medalik łez Matki Bożej, medalik Najświętszej Marii Panny pogrążonej w modlitwie lub obrazek z błogosławieństwem domu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl