Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Różańce na bierzmowanie

Jeżeli bliski Tobie młody człowiek przystępuje do bierzmowania, wybierz dla niego upominek o symbolicznym znaczeniu. Bierzmowanie to sakrament wtajemniczenia chrześcijańskiego, będący dopełnieniem chrztu świętego. Przejmujemy ten sakrament jako świadomi religijni wyznawcy, samodzielnie decydując się na życie według praw wiary. Różaniec wybrany na bierzmowanie jest jak najbardziej odpowiednim prezentem, ponieważ wpisuje się w charakter uroczystości. Różaniec jest również uniwersalnym wyborem, na jaki mogą zdecydować się zarówno rodzice dziecka, jak i dziadkowie, świadkowie bierzmowania czy też zaproszeni na uroczystość rodzice chrzestni.

Różańce z bursztynu, pereł, hebanu

Mamy w ofercie wiele różnych różańców, które są odpowiednie dla przystępującego do bierzmowania młodego człowieka. Na tę okazję polecamy m.in. nasze różańce z bursztynu, pereł, hebanu, kamieni szlachetnych czy też różańce ze srebra. Każdy z naszych różańców to najwyższej jakości wyrób rękodzielniczy, wykonany precyzyjnie oraz starannie. Dobierane przez nas materiały czynią z różańców produkty niepowtarzalne i trwałe.

Religijne medaliki na bierzmowanie

Dla młodych osób, które odważnie przyznają się do wyznawanej przez siebie wiary i pokazują, że jest ona w ich życiu ważna, mamy oprócz różańców wyjątkowo ciekawą biżuterię sakralną. W naszej pracowni tworzymy różne medaliki z wizerunkiem Jezusa, Matki Bożej i świętych, które także mogą sprawdzić się jako pamiątka z okazji bierzmowania. Oferujemy m.in. ponadczasowe nieśmiertelniki oraz łańcuszki z medalikiem lub krzyżem. Jest to biżuteria, wśród której bez problemu można znaleźć odpowiedni upominek zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl